www.ipn.md

Top site-uri din Moldova

Informații website (Editare)
URLwww.ipn.md
Titlu

IPN Info prim neo

DescriereInfo prim neo agentie stiri Republica Moldova
Cuvinte cheieguvern, minister, news, noutati, info prim neo, agricultura, politica, cultura, economie, rural, legislatie, politics, news agency, news-agency chisinau
Categorii
Tip conținutȘtiri
SEO Ratings
Google PR562,50%
Google Backlinks103100,00%
Alexa Rank706.0530,00%
Alexa Backlinks17835,60%
Alexa Pageviews/Visitor2,7013,50%
Alexa Time on Site3,4334,30%
Alexa Bounce Rate57,304,50%
Alexa Rank (MD)28197,19%
Yandex тИЦ30030,00%