www.asm.md

Top site-uri din Moldova

Informații website (Editare)
URLwww.asm.md
Titlu

Academia de Ştiinţe a Moldovei

DescriereAcademia de Ştiinţe a Moldovei este instituţie publică de interes naţional în sfera ştiinţei şi inovării, coordonator plenipotenţiar al activităţii ştiinţifice şi de inovare, consultant ştiinţific al autorităţilor publice ale Republicii Moldova.
Cuvinte cheieştiinţa, tehnologie, cercetare-dezvoltare, cercetare ştiinţifică, inovare, inovaţie
Categorii
Tip conținutPortal
SEO Ratings
Google PR787,50%
Google Backlinks257100,00%
Alexa Rank373.3290,00%
Alexa Backlinks34769,40%
Alexa Pageviews/Visitor6,6033,00%
Alexa Time on Site9,1391,30%
Alexa Bounce Rate23,9060,17%
Alexa Rank (MD)23897,62%
Yandex тИЦ35035,00%